Światowy Dzień Gry Wstępnej

swiatowy-dzien-gry-wstepnej

Życie w moim domu gwałtownie przyspieszyło. Parę spraw bardzo się skomplikowało i o mały włos przegapiłam fakt, że dzisiaj jest Światowy Dzień Gry Wstępnej. Dobrze, że sama zaznaczyłam go w kalendarzu Biblioteczki PDF. 🙂

Rodzice i seks

Światowy Dzień Gry Wstępnej, dla wielu rodziców brzmi to pewnie jak kiepski żart. Gdzieś, kiedyś o tym słyszeli… Może nawet robili… Tylko kiedy to było? A! Jakoś tak, zanim zostali rodzicami! I chyba miało coś wspólnego z seksem. No wiesz… Powinnaś pamiętać.

Brzmi strasznie? A może dotyczy Ciebie i Twojego partnera?

Przeczytałam kiedyś i zapadło mi w pamięć, że nie trzeba pracować jedynie nad zakończonymi relacjami. Możemy oczywiście udawać, że miłość, która kiedyś Was połączyła nigdy nic wspólnego z seksem nie miała, ale dobrze wiesz, że to nieprawda. Ja na przykład doskonale pamiętam moment, w którym sama siebie przyłapałam na gapieniu się na tyłek A. Natychmiast zbeształam się w myślach i … spojrzałam znowu, i znowu, i znowu. Wciąż to robię. Lubię to robić. 🙂

Ważne sprawy

Nie mów mi o zmęczeniu, o pracy zawodowej i drugim etacie w domu, o bieganiu za dwulatkiem, o kłótniach z nastolatką czy o milionie spraw do załatwienia na wczoraj. Opowiedz mi o jego uroczym uśmiechu, o jego dłoniach czy szelmowskim błysku w oczach. Opowiedz mi o chwili, w której po raz pierwszy pomyślałaś o nim tak, że aż się zarumieniłaś. Przypomnij sobie najdziksze Wasze swawole. Nie wzdychaj, że wiek, że kondycja nie taka, że są ważniejsze sprawy… To jest ważna sprawa! Ważna dla Ciebie, Twojego partnera, Waszego związku!

Flirtuj z nim!

Zapytasz pewnie, jak to zrobić? Jak w natłoku codziennych spraw jednak znaleźć czas na intymność? Wyprowadź grę wstępną z sypialni. Zacznij uwodzić partnera tuż po śniadaniu i prowokuj przez cały dzień! Znasz to doskonale, w końcu uwiodłaś go już kiedyś! Umów się z nim na wieczorne igraszki, żebyście oboje mieli na co czekać. Nie jesteś przecież zielona w tych sprawach, wiesz dobrze jak ważna jest w seksie wyobraźnia. Pozwól sobie na świntuszenie w SMSach, na podrywanie własnego mężczyzny, zatrzymaj się na moment i wyobraź sobie idealny łóżkowy wieczór, który wprowadzisz w życie za parę godzin. Nie czekaj, że pierwszy krok zrobi Twój partner, weź to na co masz ochotę.

Tak wiem, to nie jest łatwe do zrobienia, ale jak nie dziś to kiedy? Zamierzasz czekać do czasu, kiedy dzieci wyprowadzą się z domu i zostaniecie sami? Ile wtedy mniej więcej będziecie mieli lat? A może pogodziłaś się już z myślą, że seks w Twoim życiu już był? Może nie potrzebujesz tamtych fajerwerków?

Możesz czuć też, że jesteście już od siebie bardzo daleko, że nie wiesz którą drogą wrócić do tamtych czasów. Zacznij wtedy od siebie, poszukaj inspiracji. Mogę polecić Ci stronę Love by Santi, znajdziesz tam wiele artykułów, które mogą Ci się przydać w odnalezieniu drogi do własnej seksualności. Zajrzyj tutaj:

Jak zakochać się w partnerze ponownie?

I tutaj:

Zbyt zmęczona na seks?

A kiedy już zaczniesz, to się nie zatrzymuj! Zbliżają się długie, zimowe wieczory więc warto znaleźć na najbliższy czas jakąś rozgrzewającą aktywność. 😉 A w dodatku regularne ćwiczenia pozwolą Wam obojgu na uniknięcie zimowej oponki. 🙂

A teraz wybacz, jest już dość późno, a ja nie zamierzam stracić okazji do świętowania w tak ważnym dniu, jak Światowy Dzień Gry Wstępnej.

Please follow and like us: